Informace pro rodiče

V souvislosti se šířením virového onemocnění způsobeného novým typem koronaviru (Covid – 19)

sledujte informace jak snížit možnost přenosu infekčního agens a omezení výskytu onemocnění:

1. Základní prevencí této infekční nemoci je dodržování základních hygienických návyků, tedy hygieny rukou, etikety kýchání, nezdržování se v prostorech s velkým počtem osob, pestrá strava a dostatečný přísun vitamínů,
  2. V případě, že se vracíte po jarních prázdninách z lyžování v horských oblastech Itálie z oblasti Benátska a Lombardie, ihned po návratu kontaktujte územní pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje v Kutné Hoře.
  3. Pokud vaše děti jeví příznaky jakéhokoli onemocnění, neposílejte je prosím do školy.