Zpět

Uzavření školy

aktualizováno 2. 4. 2020

Uzavření školy

ZŠ a MŠ  Nové Dvory, okres Kutná Hora

Na základě mimořádného opatření vlády ČR ze dne 10. března 2020 kvůli koronaviru je Základní škola Nové Dvory, okres Kutná Hora uzavřena od pondělí 16. března 2020 do odvolání. Zároveň se školou je až do odvolání uzavřena školní družina, školní klub, školní jídelna a mateřská škola (ta na základě rozhodnutí zřizovatele ze dne 11. 3. 2020)

Výuka bude po dobu uzavření školy organizována elektronicky prostřednictvím emailu, popř. Bakalářů. Učitelé budou zasílat do emailových schránek rodičů žáků témata k samostatné práci dětí. Zpětná vazba potom bude věcí dohody mezi oběma stranami, pokud to bude možné, nejspíš opět emailem.

 

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení vyplňují rodiče a potvrdí je škola. Tiskopis k vytištění je k dispozici zde, nebo doplněný zde. Vytištěný, vyplněný a naskenovaný tiskopis zašlete emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Bude vám potvrzen a odeslán zpět jako odpověď na váš mail.

Nově vloženo (2. 4.): Žádost o ošetřovné bez omezení věku: ZDE

Sledujte prosím vývoj situace v naší zemi a informace v médiích a na stránkách školy.

 

V Nových Dvorech dne 16. března 2020

Mgr. Jan Ingr, ředitel

                                  

 


Vytisknout