Zpět

Nástup do školy!

Informace k nástupu dětí do školy:

Informace č. 1

Vážení rodiče!

Jistě sledujete v dnešní neobvyklé době veškeré dění v zemi a ve školství zvlášť. V současné době se chystá opětovný nástup žáků do vyučování, a ministerstvo školství vydalo manuál, jenž řeší situaci znovuotevření škol.

K prostudování je tento dokument možno stáhnout  ZDE.

Zatím to vypadá tak, že výuka bude nadále probíhat distanční formou jako doposud. Škola bude otevřena a žáci budou rozděleni do skupin po patnácti. Tyto skupiny se nebudou měnit a budou fungovat spíše jako školní družina. Zakázány jsou vycházky, tělesná výchova, střídání učeben, střídání učitelů. Děti, které do školy přijdou budou muset být zdravé a předložit čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění.

Bližší informace budou zveřejňovány na našich webových stránkách po domluvě se zřizovatelem postupně, a to nejpozději v termínech z tohoto dokumentu vyplývajících.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Informace č. 2

Vážení rodiče žáků 9. třídy!

Pro vaše děti bude škola otevřena již od 11. 5. 2020. Účast žáků je dobrovolná, náplní obsahu práce bude příprava na přijímací zkoušky.

Žádáme vás, abyste poslali na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. informaci, zda se vaše dítě tohoto vyučování zúčastní nebo ne. Termín je do 7. 5. 2020

Vzor: „Můj syn Josef Novák 9. třída se vyučování od 11. 5. 2020 nezúčastní.“

 

V Nových Dvorech dne 4. května 2020

Mgr. Jan Ingr, ředitel

 


Vytisknout