Zpět

Dopravní soutěž

Dopravní soutěž 2019

Krajské kolo

V krajském kole se reprezentanti ZŠ Nové Dvory neztratili a po velkém boji v silné konkurenci obsadili 6. místo v kategorii mladších žáků a 7. místo mezi staršími žáky, což rozhodně nejsou špatné výsledky. Na medaile jsme sice nedosáhli, ale soutěžící načerpali cenné zkušenosti do dalších let.
Celou soutěž jsme si užili a po splnění všech disciplín (dopravní testy, 1. pomoc, jízda zručnosti, jízda podle pravidel silničního provozu, mapa) nás čekala relaxace, zábava, bazén, pěkné ubytování ve Sportovním centru Nymburk a výlet do Ostré.

Poděkování patří všem soutěžícím za překonání chorob, přeobjednání lékařů, bojovnost v krajském kole, paní učitelce L. Procházkové za nácvik 1. pomoci.

Školu na kraji reprezentovali:
I. kategorie: Viky Veselý, Sári Luňáková, Honza Sáďa Sadílek a Ája Krajíčková
II. kategorie: Romík Šauer, Kája Rambo Rambousková, Ráďa Brunďa Brunclík a Verča Jandová


Okresní kolo


16. května jsme se tradičně zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Kutné Hoře. Okresní kolo je soutěží družstev ve 4 disciplínách - dopravní testy, 1. pomoc, jízda zručnosti a jízda podle pravidel silničního provozu.

V konkurenci deseti škol jsme byli maximálně úspěšní.
Obsadili jsme 1. místo v kategoriích mladších i starších žáků a zcela tak ovládli okresní kolo!
Díky vítězství postupujeme do kola krajského.

Navíc v neoficiální soutěži jednotlivců máme nejlepší dívku v mladší kategorii - Sáru Luňákovou.
Kája Rambousková zvítězila mezi staršími dívkami a byla i absolutně nejlepším borcem ze všech
80 účastníků okresního kola.

Velká pochvala patří všem soutěžícím a paní učitelce L. Procházkové za nácvik 1. pomoci.

Školu vítězně reprezentovali:
I. kategorie: Viky Veselý, Sári Luňáková, Honza Sáďa Sadílek a Ája Krajíčková
II. kategorie: Romík Šauer, Kája Rambo Rambousková, Ráďa Brunďa Brunclík a Verča Jandová 

 


Vytisknout