Zpět

Halloween se vydařil.

Ve čtvrtek 31,10.nás přivítal strašidelný školní dvorek a přilehlé části školy,kde se strašidla snažila splnit úkoly od strašidel II.kategorie, které si sami připravili  na 11 stanovištích.Pak je čekal za odměnu strašidelný  skvělý bufet u tělocvičny.

V tělocvičně, pak nastal strašidelný rej se soutěžemi a disco.Po důkladném sledování strašidel II. kategorie bylo vyhlášeno 10 nejlepších masek, které byly odměněny čokoládou,l pavoukem z lízátka a diplomem. Bylo to těžké rozhodování , protože masky byly úžasné.Rádi bychom moc poděkovali paní Michalcové  a panu Pospíšilovi za sponzorský dar malých krabičkových džusů a velkou hromadu báječných řízků, ale také paní Netolické  za sponzorský dar -  přípravě těsta a barevného zdobení pro žáka z 9. ročníku .Upekli a nazdobili krásné perníčky.Těšíme se zase za rok.


Vytisknout