Zpět

Turistický kurz 2022 - pondělí

První den turistického kurzu začal cestou autobusem, která trvala 2 a půl hodiny. Po výstupu z autobusu jsme šli 2.8 kilometru na chatu. Rozdělili jsme si pokoje a začali jsme vybalovat. Pak jsme šli na oběd, měli jsme polívku a rizoto. Po odpoledním klidu jsme vyrazili k Martinově boudě. Tam se ztratila Pepinka, ale hned se zase našla. Horor nás teprve čekal. Když jsme došli na česko - polskou hranici, minuli jsme Mužské kameny a pokračovali jsme na kameny Dívčí. Tam Kuba sklouznul a narazil si pravou nohu. Museli jsme ho ošetřit a odnést na improvizovaných nosítkách. Došli jsme na Petrovu boudu, vyměnili nosiče a teprve na Moravské boudě jsme se dovolali Horské službě. Ta Kubu odvezla a nechala ošetřit. My jsme se vrátili na chatu a tešíme se na zítřek! 

 
Radek Polívka
Kuba Hurt
Jan Sehnal
Vojtěch Pospíšil
Jan Sadílek
Ondra Sýs
Matouš Vaško

 

 

Pár fotek zde:

https://photos.app.goo.gl/XBnomJWoCTBB6rR17


Vytisknout