Zpět

Svět knihy Praha 2023

Náš výlet začal v 7.45 na hlavním vlakovém nádraží v Kutné Hoře. Když jsme se všichni sešli, přesunuli jsme se na druhé nástupiště čekat na vlak. Ten kupodivu neměl zpoždění, a tak jsme nastoupili. Každý si sedl do kupé a jelo se. Vystoupili jsme v Praze na hlavním nádraží, a poté jsme metrem a tramvají dojeli na výstaviště v Holešovicích, kde se konal veletrh knih. Na veletrhu jsme měli dvouhodinový rozchod. V menších skupinkách jsme chodili po pavilonech, kde bylo vystaveno velké množství knih a her. Většina z nás si s sebou domů odvážela alespoň jednu knížku. Nějaký čas jsme potom strávili i na lanovém hřišti v areálu výstaviště. Poté jsme se tramvají a metrem přesunuli na Václavské náměstí, kde jsme měli další rozchod. Poté už jsme se vydali na cestu zpět do Kutné Hory. 

Celý výlet se nám opravdu moc líbil a jsme za něj rádi. Proto bychom chtěli poděkovat paní učitelce Prchalové a paní učitelce Jackovičové za možnost účastnit se této akce. 

Za 8. třídu Josefína Petranová 


Vytisknout